PL EN DE RU
Okno z widokiem na Tatry
Wynajem apartamentów i domów

Osada Kościelisko to doskonałe miejsce wypoczynku i relaksu po wędrówkach niezliczonymi pieszymi trasami wycieczkowymi, białym szaleństwie na stokach czy zwiedzaniu pobliskiego Zakopanego i jego urokliwych okolic.

Apartamenty Osady Kościelisko to kwintesencja zakopiańskiego stylu. Budynki, wnętrza i meble wykonane są ręcznie z miejscowego drewna, z dbałością o każdy szczegół. Ozdobą salonu jest tradycyjny kominek.

Wyposażenie apartamentów:

Każdy apartament składa się z przestronnego salonu z kuchnią oraz łazienki.
Kuchnia wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt AGD firmy Siemens: chłodziarkę, zmywarkę, kuchenkę z piekarnikiem oraz ciśnieniowy ekspres do kawy.
Część apartamentów posiada antresolę na poddaszu, doskonałą jako dodatkowa sypialnia czy gabinet. Wszystkie wyposażone są w internet i telewizję satelitarną. Piękną panoramę Tatr podziwiać można z tarasu lub balkonu korzystając z wygodnych leżaków.

Oferujemy bezpłatne miejsce parkingowe na terenie Osady. Teren jest monitorowany przez całą dobę.

Szczegółowy opis i plan każdego apartamentu znajduje się tutaj → wynajem apartamentów Zakopane.
Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w galeriach.

Zapraszamy turystów i miłośników Podhala do spędzenia urlopu w urokliwym miejscu przez cały rok. Istnieje możliwość wynajmu apartamentów na dłuższy czas, zarówno osobom prywatnym, jak i firmom czy instytucjom w cyklu miesięcznym lub rocznym.

Szczegółowe informacje – tel. 660 719 300, e-mail – biuro@osadakoscielisko.pl